BANER_SLIDER

Nie ma nudy :)

W lipcu drugi rok z rzędu pojechałyśmy do Rabki, a miałam wrażenie, jakbyśmy były w zupełnie innym miejscu. Rok temu obfite opady deszczu zmusiły nas do siedzenia w pokojach, teraz pogoda spisała się na 6 :) Słońce, słońce, słońce :)
Rabka to idealne miejsce dla dzieci. Nie ma tam nowoczesnych budowli czy wielkich supermarketów, ale tak pięknego Parku Zdrojowego może pozazdrościć wiele miast. Jego początki sięgają połowy XIX wieku, ale w ostatnich latach został odrestaurowany i wyposażony w liczne atrakcje dla ludzi w każdym wieku. Tam po prostu nie da się nudzić. Ogromny plac zabaw i kilka mniejszych, fontanny, a do tego co krok coś innego, co przyciąga małe dziecięce oczka – park linowy, gokarty, kucyki i inne atrakcje, np. siłownia z licznymi urządzeniami do ćwiczeń :)
Oczywiście jest też Rabkoland, którego nie można ominąć. Zmieniły się zasady wejścia od tego roku. Już nie płacimy kilku złotych za wejście, a później jednorazowo za każdą atrakcję. Płaci się raz 29 zł, ale można iść dwie godziny przed zamknięciem i wtedy już tylko 19 zł. A te dwie godziny w zupełności wystarczą, aby skorzystać z każdej atrakcji :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz