BANER_SLIDER

Costa Almeria

Costa Almeria to zupełnie przez przypadek odkryty przez nas kawałek Hiszpanii, wybrzeże mało też znane przez zagranicznych turystów. Nie ma masowej turystyki, jak np. na Costa del Sol. Przyjeżdżają tu głównie sami Hiszpanie. W miejscowości Roquetas de Mar podobno jest ok. 20 hoteli, w miejscowości obok Aquadulce zaledwie 10 - czyli jest to idealne miejsce dla wszystkich, którzy nie lubią zatłoczonych i hałaśliwych miejsc. Jednocześnie nie ma mowy o nudzie. Można się tam dostać w dwojaki sposób: bezpośrednim lotem do Almerii albo lotem do Malagi. Tego drugiego raczej nie polecam, bo do hoteli należałoby dojechać ok. 200 km.
Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na dwutygodniowe wakacje, pierwszy raz wybraliśmy ofertę biura Rainbow i pierwszy raz z polskimi animacjami. I muszę powiedzieć: trzy razy TAK! To był doskonały wybór :) Figlo kluby to idealne miejsce dla dzieci. I tu wielkie podziękowania dla pani Karoliny, animatorki, która przez dwa tygodnie zabawiała Anielkę, a my pierwszy raz mieliśmy na wakacjach chwilę dla siebie :)
Jedynym minusem tego terenu, jak dla mnie, są żwirkowe plaże. Osobiście uwielbiam leżeć na ciepłym piasku. Za to Aniela po dwóch dniach polubiła je i wieczorami, po dniu spędzonym na wycieczce lub basenie, chętnie bawiła się w szkołę z kamyczkami.
Dzisiaj przede wszystkim nasze zabawy na plaży, a w kolejnych wpisach pokażę, co ciekawego można zobaczyć będąc na Costa Almerii, przemycając jednocześnie odrobinę dziecięcej mody :)
Serdecznie zapraszam :)
spodnie i spodenki Grain de chic ( obecnie sale )
kamizelka Next
buciki  Pons _ Kati Campos


spodenki Grain de chic
bluzka Massimo dutti
buty Converse
bluzeczka Next
spodenki Mi pequeno lucas


kombik  Benetton
buty Gino Rossi

pasek i bluzeczka Grain de chic ( zeszłoroczna kolekcja )
spodenki Zara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz