BANER_SLIDER

Coś starego - coś nowego :)Ciężki tydzień za mną:  bieganina między trzema domami i szpitalem oraz nawał pracy. Dałam radę i wracam :)
Dziś ogólnie o tym, czym dla mnie jest moda dziecięca.
Blogi dziecięce zaczęłam czytam jakieś  10 miesięcy temu. Bardzo mnie pochłonęły i zaczęłam szukać coraz to innych, następnych. Myślę, że poznałam ich dość sporo. Są takie, które czytam regularnie i te, które przeszły w niepamięć. Na pewno muszę przyznać, że dzięki temu poznałam wiele firm, o których nie miałam pojęcia. Marek, które poszerzyły moją wiedzę  odnośnie mody dziecięcej.  Wciąż się uczę, aczkolwiek coraz bardziej wiem, w którym kierunku chcę zmierzać. Jednak wielość blogów sprawiła również, że w pewnym momencie zaczęłam być zmęczona tym, że niemal na każdym przewijają się wciąż te same firmy, te same ubranka... Coś, co na początku było dla mnie nowością , stało się rutyną. Wiadomo, ubranka  te widać bardziej na blogach niż na ulicy, ale coraz ciężej na pewno przebić się z czymś nowym.  Poszukując czegoś innego, dotarłam do sklepu Bananaz, gdzie poza najnowszymi  trendami, można znaleźć coś z poprzednich sezonów. I to było to! Pewno ci wszyscy, którzy blogi z modą dziecięcą znają od lat, nie zobaczą tam nic nowego, jednak mnie bardzo ucieszył ten sklep. Wiele znajdujących się tam firm, to takie, które  tworzą ubranka ponadczasowe: zawsze modne, ładne, ciekawie zaprojektowane. Jednocześnie można tam dostać coś  w naprawdę  bardzo atrakcyjnych cenach. Tak było z Anielki sukienką firmy Troizenfants - w kolorach, które będę lubiła zawsze, prosta,  a zarazem niebanalna. 
Blogi, które czytam i polecam to:
vivi&oli - od tego wszystko się zaczęło :)
Kreacja Dnia - piękna Oliwka i jej elegancki brat Alan + najsympatyczniejsza mama tworzą wspaniałą  całość :)
iconbrooklyn - moja ostatnia wielka miłość ;)


Aniela:
sukienka : Bananaz
buty : Pons

4 komentarze:

 1. awww dziekujemy ! strasznie nam milo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej ...bardzo dziękuję za wyróżnienie ...sprawił dużo radości i jakże pozytywnie nastroił:) bardzo dziękuję!!! Sukieneczka przeurocza! a zdjęcia piękne ...Ściskam mocno

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma za co...po prostu napisałam o tych, których cenię :) Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłabym się podpisać pod tym , co napisałaś. Te same marki , praktycznie na każdym blogu, dresówki, nudno się już robi i przewidywalnie.Ale są blogi , które potrafią pozytywnie zaskoczyć.
  Chyba na te same zaglądamy :)
  pozdrawiam
  Asia (stylowebaby)

  OdpowiedzUsuń