BANER_SLIDER

Wiosna, wiosna, wiosna… ach, to ty …Wiosna, wiosna, wiosna…  ach, to ty …
Pogoda  tak naprawdę bardzo jeszcze zdradliwa i o chorobę łatwo (a  my na dany moment mamy ich dosyć ).  Wczoraj deszcz, dzisiaj słonko,  a od weekendu znowu zapowiadają ulewy. Dlatego cieszymy się tym,  co teraz i dziś.  A dziś udało się i to bardzo :)


Uwielbiam wiosnę -  to chyba najpiękniejsza pora roku,  gdy wszystko budzi się do życia, zielenieje i rozkwita.   Mam tylko nadzieję, że w tym roku pogoda nie zrobi nam psikusa i na Wielkanoc nie zobaczymy już śniegu.  Buty zimowe już jakiś czas temu pochowałam głęboko do szafy, dziś ciepłe czapki i szaliki też znalazły tam swoje miejsce.  Teraz trencze i  marynarki wypełniają miejsce w szafie, wiosenne jasne kolory dające energię do życia :) To wszystko, mam nadzieję,  już niebawem, a dziś pierwsze zdjęcia z bardziej wiosennym strojem.
Na pierwszym planie  przedłużona marynarka firmy Benetton. Od razu rzuciła mi się w oczy w sklepie i wiedziałam, że Anielka musi ją mieć.  Uwielbiam ją w płaszczykach i marynarkach. To taka mała rekompensata za brak sukienek ;) Do tego przepiękna, bo innym słowem nie da się jej określić, bluzeczka firmy grain de chic, o którą walczyłam jak lwica ;) Początkowo miała być w kolekcji tylko dla małych dziewczynek, a my już na 4 latka potrzebowałyśmy. Pytałam, mówiłam,  jak bardzo żałuję, że jej nie ma (pewno wiele innych osób też ). No i jest, taka piękna wiosenno - letnia łączka w soczystych kolorach. O tej firmie będę jeszcze pisała nieraz….

                                   Aniela tak poczuła wiosnę, że aż zaczęła się rozbierać :)
 Płaszcz Benetton 
bluzka Grain de chic 
spodnie, czapka, szalik Zara
 


3 komentarze:

  1. Śliczne fotki, płaszczyk Benettona absolutnie z mojej bajki i komplet od Grain de chic rozkoszny ...Tak się cieszę że przychodzi do nas moja ukochana pora roku ....aż chce się żyć..Ściskam Was mocno :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też wiosenne uściski przesyłamy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pozdrowienia wiosenne dla 2 uroczych dziewczyn bedacych wrecz personifikacja wiosny przesyla francuska "przyszywana ciotka - babka" :)

    OdpowiedzUsuń